ŞEVVAL SAM: SANAYİDE ÇALIŞMAYI İSTERDİM

0
8
Oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, verdiği röportajda merak edilenlerini anlattı. Sam, formda kalma sırrını ‘Spor falan yapamıyorum ama iyi besleniyorum. Paketli gıdalardan uzak durup, sebze ağırlıklı besleniyorum’ sözleriyle açıkladı.

‘Yasak Elma’ dizisinde hayat verdiği ‘Ender’ karakteriyle adından söz ettiren Şevval Sam, Ömür Sabuncuoğlu’na özel açıklamalarda bulundu. Şevval Sam, karavanı ‘Prenses’in kendisinden daha ünlü olduğunu söyledi. Gençlik zamanlarında erkek çocuklarından daha fazla araba merakının olduğun söyleyen Şevval Sam, ‘Sanayide çalışmayı isterdim. Otomobillere karşı özel bir zevkim vardı. Hala da tamirlerini ben yaparım, lastiklerini değiştiririm’ dedi.

Sam, ’20’lerim ve 30’larım sıkıntılı geçti. 40’lardan sonra kendimle barıştım ve nasıl biri olduğumu anladım. Bir daha o sallantılı yıllara gitmek istemiyorum. O yıllarda düşe kalka yoruldum ama enerjim hiç kaybolmadı. İhtiyarlamamanın formülü de işte bu’ ifadelerini kullandı.

Formda kalma sırrından da bahseden Şevval Sam, ‘Spor falan yapamıyorum ama iyi besleniyorum. Paketli gıdalardan uzak durup, sebze ağırlıklı besleniyorum. 22 yıldır et ve tavuk bırakmam da beslenmemde etkili’ şeklinde konuştu.