Sibel Turnagöl, hizmetlisi tarafından dövüldü

0
26

Oyuncu Sibel Turnagöl, evini soyup kendisini dövdüğünü iddia ettiği hizmetlisi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Sibel Turnagöl oturduğu daireyi temizletmek için haftanın bir kaç günü çalışacak bir hizmetli buldu. 44 yaşındaki A.T. ile anlaşan Sibel Turnagöl, bir müddet sonra A.T’nin hareketlerinden şüphelenmeye başladı.

İddialara göre 8 Mayıs günü A.T.’nin evden kaçarak çıktığını fark eden Sibel Turnagöl, ne olduğunu anlamaya çalışırken, A.T.’nin çantasını kontrol etmek istedi. İddiaya göre A.T’nin çantasından, Sibel Turnagöl’ün eşi Mehmet Çelik’e ait olan bir gömlek ve Sibel Turnagöl’e ait pahalı bir markanın açık pembe ruju ve fondöteni çıktı.

MUTFAKTA BAŞLADI BALKONA KADAR SÜRDÜ

Hizmetlisiyle tartışmaya başlayan oyuncu, iddiaya göre bir de darp edildi. Mutfakta başlayan şiddet balkona kadar sürdü. Darp edildiği sırada evinin penceresinden bağırarak yardım isteyen Sibel Turnagöl’ün yardım çığlıklarını duyan site güvenliği olay yerine geldiğindeyse A.T., olay yerini hızlıca terk etti. Sibel Turnagöl de karakola giderek ifade verdi ve çalışanı A.T.’den şikayetçi oldu.

O RUJ BAŞKA BİR KADININ RUJUYDU

İfadesine başvurulan hizmetli A.T., asıl mağdurun kendisi olduğunu ileri sürerek, ‘Çantamı aramaya çalışan Sibel Turnagöl, evini temizlediğim başka bir kadının bana verdiği ruju gördü. Aynısı olabilir desem de bana inanmadı. Tartışma yaşandı. Darp iddiaları asılsızdır’ diyerek kendisini savundu.