Bursalı avukat yazdı, Sibel Tüzün söyledi

0
9

90’lı yıllardan bugüne müzik kariyerindeki başarısıyla dikkat çeken Sibel Tüzün uzun bir aradan sonra yeni şarkısıyla gündemde. Tüzün’ün ‘Senden İmzalı’ isimli şarkısının söz ve müziği Bursalı avukat Sadettin Dayıoğlu’na ait.

Sibel Tüzün; uzun bir aradan sonra yeni şarkısı ‘Senden İmzalı’yla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tüzün’ün 2017 yazının son çeyreğinde çıkartacağı ‘Senden İmzalı’ şarkısının sözü ve müziği mesleğini İstanbul’da sürdüren Bursalı avukat Sadettin Dayıoğlu, düzenlemesi ise Tansel Doğanay imzası taşıyor. Dayıoğlu daha önce de Yeşim Salkım’ın ‘Erkeğin Zillisi’ ve Işıl Yücesoy’un ‘Büyümedim’ şarkılarını yapmıştı.

Bursalı avukat ve söz yazarı Sadettin Dayıoğlu

Yeni şarkısı için Zeynel Abidin Ağgül  yönetmenliğinde klip çeken Sibel Tüzün, yine Zeynel Abidin Ağgül imzalı fotoğraflarıyla da adından söz ettirecek. Yeni şarkısı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen sanatçı, ‘Hayatta bir doğruyu götürecek bile olsa üç yanlışı göze alanları, yanlış iliklediğini son düğmede anlayanları ve her şeye rağmen sevmenin bir özgürlük olduğuna inananları ‘Senden İmzalı’da buluşmaya çağırıyorum’ dedi.