Sıla söyledi sevgilisi dinledi

0
12

Verdiği konserlerle bu yaz binlerce hayranıyla buluşan Sıla, bu kez Bodrum’da sevenlerini coşturdu. Şarkıcıyı sevgilisi Ahmet Kural da yalnız bırakmadı.

Yaz boyunca verdiği konserlerle adından sıkça söz ettiren Sıla, sözünü yerine getirip bayramın birinci günü Bodrum Antik Tiyatro’da yeniden sevenleriyle buluştu. Sıla, sevgilisi Ahmet Kural’ın da izlediği konserdeki enerjisiyle parmak ısırttı.

YENİ İMAJI TAM NOT ALDI

Yeni imajıyla çıktığı Bodrum Antik Tiyatro Sahnesi’nde müzikseverlere büyük bir sürpriz yapan başarılı sanatçı, sesi ve yorumu ile olduğu kadar yeni saç stiliyle de tam not aldı. Öte yandan kendisini dinlemeye gelen başarılı oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir de seyircilerin selfie talepleriyle oldukça yoğun bir gece yaşadılar.

Bir süredir devam eden yeni filmleri için imaj değişikliğine giden başarılı oyuncular, sahne öncesi Soruları yanıtladı. Çekimleri Bursa’da yapılan ‘Ailecek Şaşkınız’ adlı filmi tamamlayan ve Mart ayında vizyonda olacaklarını söyleyen Kural ve Cemcir, yeni imajlarının yönetmen Selçuk Aydemir’in eseri olduğunu dile getirdi. Ahmet Kural sevgilisi Sıla’nın yeni görüntüsünü beğendiğini sözlerine ekledi.