Sinem Kobal öyle bir karar aldı ki! Oyunculuk rafa kalkıyor

0
25

Dizi ve film projeleriyle hüsran yaratan Sinem Kobal, oyunculuğu rafa kaldırıyor.

Gözünü moda dünyasına diken oyuncu, İtalya’da tasarım eğitimi aldıktan sonra kendi markasını yaratacak. Kendine has tarzıyla beğeni toplayan Kobal’ın bu konudaki en büyük destekçisi ise eşi Kenan İmirzalıoğlu ve yakın arkadaşı Yasemin Özilhan.

Geçtiğimiz ay ünlü giyim markası İpekyol için koleksiyon hazırlayan Özilhan’ın tasarımlarına hayran kalan Kobal da bu yolda ilerleyip yeteneğini gözler önüne sermek istiyor. Son dizisinde de dikiş tutturamayınca moda dünyasına el atmaya hazırlanan ünlü oyuncu, bunun için de önümüzdeki günlerde tasarım eğitimi alacak.

Yakın arkadaşı da olan ünlü tasarımcılar Zeynep Tosun ile Tuvana Büyükçınar’ın da aralarında olduğu moda dünyasının başarılı isimleriyle fikir alışverişi yapacak olan Kobal, bu kararını şimdilik dostlarıyla paylaştı.

Bir süreliğine İtalya’ya gitmeyi planlayan ve burada alacağı eğitimin ardından hayalindeki kıyafetleri tasarlayacak olan Sinem Kobal’ın Yasemin Özilhan gibi ünlü bir giyim markası için kapsül koleksiyon hazırlamak yerine kendi markasını kurmayı planladığı konuşuluyor.