Süper model Natalia Antalya’ya geliyor!

0
39

Rus süper model Natalia Vodianova, UNFPA (Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu) tarafından düzenlenen ‘Let’s Talk!’ küresel sempozyumuna katılmak için Antalya’ya geliyor.

Süper model Natalia Vodianova ve UNFPA tarafından yönetilen ‘Let’s Talk!’ küresel sempozyumu, sürdürülebilir çözümler üretmek için kadınların sağlığını çevreleyen tabularla mücadele eden düşünce liderlerini, fark yaratanları ve politika düzenleyicileri bir araya getiriyor.

25-26 Ekim’de Maxx Royal Resorts Kemer’de yapılacak olan 2018 ‘Let’s Talk!’ etkinliği, kadın sağlığı ve cinsiyet eşitliği konusunda daha fazla ilerleme kaydedilmesi amacıyla kadın sağlığı tabularına meydan okuyan düşünce liderlerini, influencerları, aktivistleri ve küresel politika düzenleyicilerini bir araya getiriyor.

İki gün sürecek olan etkinlik, ELBI platform desteğiyle UNFPA (Birleşmiş Milletler cinsel ve üreme sağlığı ajansı) tarafından ortaklaşa yürütülecek.

Etkinlik, dünyaca bilinen konuşmacılara ev sahibi olacak, kadın sağlığı ve kadın hakları için küresel çapta mücadele eden öncü isimlerin ödüllendirileceği bir gece ile sonlanacak.

ELBI kurucu ortağı, hayırsever, mücadeleci ve model Natalia Vodianova, etkinliğe ev sahipliği yapacak ve önemli isimleri bir araya getirecek.