TANJU ÇOLAK SESSİZLİĞİNİ BOZDU

0
33

Gain Tv’de yayınlanan ‘Dayı Şov’a katılan Hülya Avşar, yaptığı açıklamalarla adından söz ettirmişti. Meslek sırlarından bahseden ünlü isim, hiç ünlü arkadaşı olmadığını dile getirdi.

Avşar, ‘Telefon rehberimdeki tek ünlü Sezen Aksu ve İbrahim Tatlıses. Tanju’yu da (Tanju Çolak) rehberimden silmedim. Niye sileyim? Dünya çapında bir ödül, Altın Ayakkabı almış bir isim. Bunlar unutulmayacak şeyler’ demişti.

Bu sözler çok konuşulurken; akıllara Coşkun Sabah’ın geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama geldi. Bir dönem aşk yaşadığı Avşar Kızı hakkında konuşan Sabah, ‘Hülya ile birlikteyken bir yıldan sonra benim askerlik zamanım geldi. Havaalanına Hülya beni ağlayarak yolcu etti. Sonra askerdeyken aldatılma haberini okudum. O isim Tanju Çolak idi’ itirafında bulundu.

Tanju Çolak: Saygı duymak lazım…

Tüm bu yaşananlarla ilgili sessiz kalan Tanju Çolak ise Uçankuş’ta Esra Balamir’e konuştu. 1991 yılında ayrıldığı Hülya Avşar’ın numarasını silmemesiyle ilgili, ‘Biz 1991 yılında ayrıldık, o zaman telefon yoktu. Çağrı cihazı vardı. Tabi bir yaşanmışlık var, saygı duymak lazım. Ben saygı duyuyorum. Aradan 30-32 sene falan geçmiş. O yüzden telefon vardı, yoktu bir anlam kazanmıyor. O da Türkiye’nin en başarılı sanatçılarından biri’ dedi.

Hoşuma gitmedi desem yalan söylemiş olurum…

Ardından Çolak, Balamir’in ‘Şaşırdınız mı?’ sorusuna; ‘Hoşuma gitmedi desem yalan söylemiş olurum. Kendisine saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum. Yine söylüyorum yaşanmışlıklar var ve herkesin saygı duyması lazım’ yanıtın verdi.

Karşılaşıp, selamlaşmıştık…

Eski futbolcu, ‘Karşılaşsanız selam verir misiniz?’ sorusuna da, ‘Tabi ki. 3-4 sene önce bir davette karşılaşıp, selamlaşmıştık. Şu an evli olabilirim ama eşim kıskanmaz. Bunlar yaşanmışlık, ortada yanlış bir şey yok. Saygı duymam lazım’ diye cevap verdi.

Öte yandan uzun yıllardır eşi Aysu Çolak’la mutlu bir evliliği olan ‘Kral’ lakaplı 58 yaşındaki Tanju Çolak’ın Anıl ve Melisnaz adında iki çocuğu var.