Tarkan, kesenin ağzını açtı

0
3

Mütevazılığıyla bilinen Tarkan, iş sevdiklerine gelince kesenin ağzını açıyor. Sanatçı, eşi Pınar Tevetoğlu’na yılbaşı hediyesi olarak yaklaşık 400 bin TL’lik pırlanta bilezik ve küpe aldı.

Sanat dünyasında bu yılın en çok kazanan ismi olan Tarkan’dan eşi Pınar Tevetoğlu’na yılbaşı jesti. Son albümü, konserler, reklam anlaşmaları ve online müzik gelirleriyle 2017’de yaklaşık 50 milyon TL’yi cebine koyan ünlü sanatçı, yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta vereceği konser için de 1 milyon 300 bin TL kazanacak.

Şu sıralar Pınar Tevetoğlu ile Almanya’da olan Megastar, güzel eşine yılbaşı hediyesi için kesenin ağzını açtı. Geçtiğimiz gün Pınar Tevetoğlu’yla eşinin ailesini ziyaret eden sanatçı, Düsseldorf’taki bir alışveriş merkezinden de sevdikleri için hediyeler aldı.

Eşi için dünyaca ünlü mücevher markası Tiffany& Co’dan çok şık tasarımlar beğenen Megastar, lüks yeni yıl hediyeleriyle cömertliğini konuşturdu. Ünlü sanatçının eşi için 66 bin dolarlık (yaklaşık 250 bin TL) pırlanta bileklikle 34 bin dolarlık (130 bin TL) bir çift yakut küpe aldığı öğrenildi.

Pınar Hanım’ın hediyeleri için yaklaşık 390 bin TL harcayan Tarkan, eşinin ailesini de unutmadı. Pınar Tevetoğlu’nun annesi, babası ve akrabaları için de çeşitli hediyeler alan ünlü sanatçı, bir kez daha eşinin ailesini mest etti.

Alışveriş boyunca hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Megastar, sevenleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Mütevazı istekleri ve mütevazı hayat tarzıyla bilinen Tarkan’ın iş sevdiklerine gelince kesenin ağzını açması ise, ‘Lakabı gibi kalbi de mega’ dedirtti. (Kaynak: takvim.com.tr)