Tirilye’de ‘Ailecek Şaşkınız’

0
7

Sinema izleyicisinin favori ikililerinden Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in çekimleri Tirilye’de gerçekleşen yeni filmi ‘Ailecek Şaşkınız’ final yaptı.

İstanbul’da başlayan ve beş buçuk hafta süren çekimlerin ardından Bursa’da final yapan ‘Ailecek Şaşkınız’ın ekibi kutlama yemeğinde bir araya geldi. 2 Mart 2018’de sinemaseverlerle buluşacak olan Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği filmin ekibi yemekte eğlenceli dakikalar yaşadı. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in sakalsız yeni imajları da ayrıca dikkat çekti .

MART KAPIDAN BAKTIR, ADAMI MERAKTA BIRAKTIRIR…

Yönetmen Selçuk Aydemir ‘Bambaşka bir proje olduğu için hepimizi ayrıca heyecanlandıran film, benim en çok özleyeceğim set oldu. Ahmet ile Murat ve ekibe dahil olan oyuncularımız,  yine seyirciyi tam 12’den vuracak’ şeklinde konuştu. Ahmet Kural, bu kez seyircinin farklı bir projeyle karşılaşacağı sinyalini, ‘Mart kapıdan baktırır, adamı merakta bırakır’ sözleriyle verirken, Murat Cemcir, ‘Üç yeminli fişek, sette final yaptık. Ailecek Şaşkınız 7’den 70’e herkesin izleyeceği son derece keyifli ve sıcacık bir aile komedisi oldu’ dedi.

Filmin kadrosunda Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Bihter Dinçel, Mustafa Alabora, Çağlar Ertuğrul, Güven Murat Akpınar, Serhat Özcan, Cemil Şahin, Yılmaz Gruda, Ayda Aksel, Nebil Sayın, Erdal Şahin, Osman Kaba, Hakan Akın, Balım Gaye Bayrak, Berat Efe Parlar gibi isimler yer alıyor.