Üç yakışıklının Ege planı!

0
22

Türkiye’nin en yakışıklı isimlerinden Kenan İmirzalıoğlu, Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ birlikte tatil yapmayı planlıyor. Lüks bir gulet kiralayan İmirzalıoğlu, dostlarını misafir edecek.

Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy aşklarını da yanlarına alıp mavi tura çıkacak. Ünlü oyuncular, lüks tekne sahibi olmalarına rağmen yılın yorgunluğunu bir arada atmak için gulet kiralayıp mavi tura çıkmaya karar verdi. Tura eşi Sinem Kobal’la katılacak olan Kenan İmirzalıoğlu, tatil öncesinde de dostlarına jest yaptığı öğrenildi. Cömertliğiyle bilinen yakışıklı oyuncu, iddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy ile aşkı Duygu Sarışın’ın da yer alacağı mavi tur için kesenin ağzını açtı.

Ünlü oyuncunun eşi ve dostlarıyla çıkacağı bir haftalık mavi tur için günlüğü 5 bin 250 euro (yaklaşık 28 bin lira) olan süper lüks bir gulet kiraladığı duyuldu. Kıvanç Tatlıtuğ, Phuket’te tatilde olan eşinin Türkiye’ye dönmesiyle mavi tura start verecek. Çağatay Ulusoy da aşkı Duygu Sarışın ve dostlarıyla Göcek, Fethiye ve Yunan Adaları’nı kapsayan mavi turda stres atacak.