ÇOCUKLARIMI YURT DIŞINA KAÇIRDI

0
38

Kerem Göğüş, eski eşi Wilma Elles’in ikiz çocuklarını kendisiyle görüştürmemek için her yola başvurduğunu söyledi.

Wilma Elles ile eski eşi Kerem Göğüş arasında sular durulmuyor… Elles, bir süre önce İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak ikiz çocuklarına tek başına baktığını ve Göğüş’ün kendilerine yardımda bulunmadığını iddia ederek nafaka bağlanmasını talep etmişti.

Taraflar arasında dava devam ederken, şoke eden bir gelişme yaşandı. Göğüş, Elles’in Milat ve Melodi isimli ikiz çocuklarını yurt dışına kaçırdığını ileri sürdü. Günaydın’dan Atakan Irmak’ın haberine göre; Kerem Göğüş, çocuklarını görmek için daha önce de Elles’in ikamet ettiği Beşiktaş’taki evine gittiğini, ikizlerinin bakıcısının kapıyı açmadığını, polisi arayarak çocuklarını görmek için yardım istediğini ifade etti. Kerem Göğüş, evin kapısının Elles tarafında kilitlenlediğini polislerin tutanak altına aldığını belirtti. Kerem Göğüş, Wilma Elles’in yılın yarısını yurt dışında geçirdiğini, bu yüzden çocuklarının sesine bile hasret kaldığını belirtti.

Eski eşinin iddiaları hakkında ne açıklama yapacağı merak konusu olan Wilma Elles, avukatıyla bir görüşme yapacağını sonra konuşacağını belirtti. 34 yaşındaki oyuncu, olayın mahkemeye yansıması halinde açıklama yapacağını, şu aşamada konuşmak istemediğini söyledi.