Migros; on bini aşkın kişinin katılımıyla dev bir festivale imza attı. Katılımcılara, sağlık, spor, beslenme, güzellik, kişisel gelişim, müzik ve eğlenceye dair dolu dolu bir program sunan festivale  MFÖ, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen konserleri damga vurdu. 

Migros Yaşam Festivali’nde; iki gün boyunca Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Dr. Ender Saraç, Dilara Koçak, Dr. Ayşegül Çoruhlu, Çağla Şıkel, Metin Hara, Aret Vartanyan, Hande Kazanova, Alp Kavasoğlu, Murat Bür, Hazer Amani ve Müge Boz katılımcılarla keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

Dr. Erder Saraç konuşması sonrasında kendisini dinleyenlerle selfie yaptı.

Festivalde; şarkıları dillerden düşmeyen MFÖ konseri beklenenin üzerinde bir ilgi gördü. Efsane grup şarkılarıyla gönüllerde taht kurdu.

Türk popüler müziğinin güçlü ismi Sertab Erener, şarkıları ve sempatisiyle yüzlerce izleyenini farklı dünyalara taşıdı.

Kendine özgü tarzıyla büyük beğeni toplayan Gökhan Türkmen muhteşem enerjileriyle alkışlandı. Şarkılarını binlerce kişiyle birlikte hep bir ağızdan söyleyen ünlü sanatçılar gönülleri bir kez daha fethetti.

New York’lu sempatik ve başarılı müzisyen Allen Hulsey, DJ setinin başına geçen ünlü müzisyen Ozan Doğulu ve Can Hatipoğlu ile Giselle Tavilson festivalde coşkuyu katlayan diğer isimler oldu.

Genç oyuncu Müge Boz da festivalin konuşmacıları arasındaydı.

Konuklar oyuncu, sunucu ve astrolog Hande Kananova’ya merak etikleri konuları sordu.

İki gün süren festivalin en çok ilgi gören isimlerinin başında Çağla Şıkel geliyordu.