ZUHAL OLCAY’DAN ANNELİK İTİRAFI: ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORUM DA…

0
26

Şarkıcı ve oyuncu Zuhal Olcay, ‘Pazar Sürprizi’ programında Ömür Sabuncuoğlu’na özel açıklamalarda bulundu.

90’lar dönemi ve günümüzdeki sanatla ilgili konuşan Olcay, ‘Bence sosyal medyanın etkisiyle gençler, işlerini ne olacağını düşünmeden yapıyor. Yeni işler düşünmeden ‘Ya tutarsa?’ mantığıyla yapılıyor. Gençlere tavsiyem; tek bir şeye kanalize olmaları’ dedi.

Zerrin Özer’in müziği bırakma kararıyla ilgili de konuşan Zuhal Olcay, ‘Bir küskünlüğü olmuş olabilir, küstüğü şeyler olabilir. Keşke devam etse ama durumunu bilemeyiz. Ben sanata değil, kendime küserim arada. Küskünlüğün bir faydasının olmadığını düşünüyorum’ ifadelerini kullandı.

Estetik operasyonlara olumlu baktığını söyleyen 64 yaşındaki Olcay, ‘Estetiğin hangi ellerde ve nasıl gerçekleşeceği önemli. Yüzünüze yaptırdığınız bir operasyonda elleriniz sizi ele verir. Yüzünüz genç, elleriniz yaşlı görünüyorsa bu estetiğin bir anlamı yok’ dedi.

‘Hayatta ‘İyi ki!’ dediğim şey bu mesleği seçmem’ diyen Zuhal Olcay, 23 yaşında anne olmasıyla ilgili soruya ise ‘Şimdi düşünüyorum da bu kadar küçük yaşta anne olmayı istemezdim’ yanıtını verdi.

Zuhal Olcay’ın kızı Ceren Olcay